Blog:Milujte lišáka. Přinese vám spokojené zákazníky

Představte si, že jste na eshopu, kde si objednáváte potápěčskou výbavu na dovolenou. Trochu spěcháte, jelikož musíte do cestovky před zavírací dobou. V tom zmatku si ale nevšimnete, že omylem vybíráte špatnou velikost a celý proces dokončíte i se zaplacením. Až teprve při pohledu na ono děkovné okno po nákupu vás polije studený pot.

Podobný příběh už vám možná život napsal. Následovalo lamentování, bombardování e-maily, dlouhé minuty na zákaznické lince a možná i propásnutí něčeho důležitého. Dnes už tomu ale tak být nemusí. Díky živému chatu přímo na webu můžete celou situaci řešit lišácky. A nejen vy, ale především vaši zákazníci. Pojďme se podívat, proč je Foxydesk tou pravou volbou.

Instalace je až ilegálně jednoduchá

Díky našemu podrobnému manuálu zvládne instalaci i liščí mládě. Ne, teď vážně. Sepsali jsme v něm pro vás vše důležité a dokonce i něco navíc. Pokud se vám ale do instalace nechce, nebo na ni prostě jen nemáte čas, nechte to na nás.

Je to liška mazaná. Na každé platformě

Dělat vaše zákazníky spokojenými můžete na jakémkoliv známém druhu webu ve vesmíru ať už se jedná o statické HTML, PHP, WordPress, Joomla, Drupal, OpenCart, nebo třeba váš vlastní výtvor. Foxydesk se zkrátka kamarádí se všemi kódy. Bez háčků a zádrhelů.

Můžete si ho přetvořit k obrazu svému

Foxydesk umí snadno převlékat kabáty, a tak si během pár chvil nastavíte ideální vzhled chatovacího okna tak, aby ladil se vzhledem vaší stránky. Víme totiž, že nejdůležitější je pohodlí a spokojenost návštěvníků vašeho webu.

Neplatíte žádné nesmyslné poplatky

Komunikaci s vašimi zákazníky posunete na vyšší úroveň za 1499 Kč. Žádné další nechtěné poplatky. Tečka.

Odpovědi si spravujete sami. Odkudkoliv

Nepronajmeme vám nezaškolený a neosobní personál za nepřiměřenou cenu. Toho, kdo na dotazy bude odpovídat, si díky jednoduché administraci vyberete osobně. Může to být váš zaměstnanec, maminka na mateřské, nebo třeba vy. Navíc můžete být opravdu pohotoví a mít neustálý přehled třeba i na chatě.

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Díky naší liščí mazanosti to víme a ukážeme vám, jak se správně chovat na živém chatu.