Žádné měsíční poplatky
a omezené funkce

U nás zaplatíte pouze jednou za doživotní licenci. Žádné osekané verze, žádné navýšení dle počtu operátorů či automatických zpráv. Žádné skryté poplatky.

Počet operátorů

1
10+

Osekánek

(konkurence)
2640 Kč
/ ročně
220 Kč měsíčne za operátora
  • Pouze jeden operátor
  • Omezené množství konverzací
  • Podpora v arabštině
  • Bez mobilní aplikace
  • Nepodporuje vlastní vzhled

Držgrešle

(konkurence)
7080 Kč
/ ročně
590 Kč měsíčne za operátora
  • Statistiky za příplatek
  • Maximálně 10 konverzací
  • Možnost vlastního vzhledu za příplatek
  • Měsíční paušál + roční bonus
  • Ukradnutí údajů o vašich zákaznících v ceně

Přidejte se mezi stovky
spokojených zákazníků

Otázky a odpovědi

Opravdu doživotní licence?

Ano. Po jednorázové platbě je aplikace navždy vaše. Můžete ji nahrát na vlastní server/webhosting a neomezeně využívat. I když je instalace opravdu snadná, můžete využít naši služby a nechat instalaci na nás.

Jaké jsou minimální požadavky na provoz

Na provoz administračního rozhraní stačí hosting či server, který podporuje minimálně PHP 5.3 (+ novější) a databázi MySQL 5.2 (+ novejší). Tyto funkce nabízí 99 % všech aktuálních poskytovatelů hostingu (např. Wedos)

Nemám k dispozici server, co s tím?

Nevadí! Můžete využít naší služby umístění aplikace na náš server. Licence bude ale navždy vaše a můžete se kdykoliv přemístit na svůj vlastní server. Za 600 Kč ročně za vás server zařídíme. Stačí jedno kliknutí v prvním kroku nákupního košíku.

Jak mám Foxydesk nainstalovat?

Mrkněte do našeho manuálu, detailně jsme zde popsali celý proces instalace. Pokud se vám ale do toho nechce, popřípadě na to prostě nemáte čas, využijte naši službu "Nainstalujeme za vás". Stačí si ji zvolit v prvním kroku objednávky.

Na jaké platformy můžu chatovací okno umístit?

Chatovací okno Foxydesku můžete vložit na jakoukoliv webovou stránku - statické HTML, PHP, WordPress, Joomla, Drupal, OpenCart, .... V manuálu se dozvíte jak.

Je k dispozici mobilní aplikace?

V současné době mobilní aplikaci ještě ladíme, ale zatím vám plnohodnotně poslouží responzivní design Foxydesku, který se přizpůsobí mobilní obrazovce. Můžete tak svým návštěvníkům odpovídat na cestách.

Můžu si přizpůsobit vzhled okna?

Foxydesk je lišácká aplikace, takže se změny kabátu nebojí. Vesele mu můžete upravovat barvy, nastavovat obrázky na pozadí, nebo na něj třeba nahrát vlastního maskota.

Jak zjistím, zda je pro mě chat výhodný?

Jednoduchým porovnáváním. Když si představíte, kolik ušetříte na měsičních poplatcích, zjistíte, že je to trefa do ryšavého. Navíc vám a vašim zákazníkům samotný livechat přinese tolik výhod, které dají vašemu podnikání nový rozměr.