Manuál

Automatické aktualizace

Usnadněte si život a nechte Foxydesk, aby dělal „špinavou práci“ za vás. Od verze 1.4. jsou totiž k dispozici automatické aktualizace, které vám dovolí aktualizovat celou aplikaci během pár kliknutí.

Nastavte přístupy a je to

Pro nastavení automatických aktualizací je potřeba v osobním panelu (vpravo nahoře) kliknout na aktualizace. Zde přesně vidíte svou aktuální verzi a zda je dostupná nějaká novější. Můžete zde také stáhnout instalační balíček pro manuální aktualizaci. Nás ale zajímá ta automatická. Pro nastavení je potřeba mít přístupy na FTP vašeho hostingu či serveru (tam, kde je Foxydesk nainstalovaný). Díky nim se aplikace dokáže sama připojit na server a nakopírovat potřebné soubory. Ujistěte se, že složka foxydesk/php/updater má nastavena práva na zapisování (alespoň 0777 – klikněte pravým tlačítkem na složku a dejte vlastnosti) a ty samé práva má i soubor php/updater/version.txt.

Do cesty nastavte přesný přístup ke složce, kde je nastaven foxydesk (pokud máte foxydesk nainstalovaný na www.vasedomena.cz/aplikace/foxydesk, cesta bude /aplikace/foxydesk).

Po zadání správných přístupů a nastavení práv by vám měla v administraci vyskočit zelená ikonka, že je vše v pořádku.

Nezapomeňte automatické aktualizace povolit pomocí modrého přepínače (na obrázku bod č. 2).